Автобусні квитки Україна-Німеччина

Автобусні перевезення

із України в Німеччину

 з туроператором Fly&Joy

Вигідні квитки із України в Німеччину

Замовлення квитків на автобус

Выберите даты поездки


(выезд каждый день)
(выезд каждый день)

Общая стоимость билетов: ОТ Евро

Найкращий спосіб доїхати в Німеччину Для Вашого комфорту – купуйте квитки онлайн заздалегідь

Дізнатися деталі!

.

Замовляйте зворотній дзвінок

Ми зв’яжемося і розкажемо деталі

Часті питання

Для поїздки вам потрібен біометричний паспорт. Обов’язково перевірте термін дії! (для виїзду мінімальний термін дії не менше 94 днів з дня виїзду з Німеччини) Подорожуємо без тестів і COVID-сертифікатів;
Оформити квитки можна на нашому сайті, обирайте дати і натискайте кнопку записатися. Або залиште ваш номер телефону, менеджер з вами зв’яжеться. Для фіксації місця достатньо внести 30 євро передплати і доплатити за 10 днів до виїзду.
Дітям від 16 років – дозволений виїзд по біометричному паспорту без супровіду дорослих Дітям до 16 років – додатково підготувати нотаріально завірений дозвіл на виїзд закордон дитини одного з батьків або 2х батьків, якщо дитина їде з родичами.
Якщо турист відмовляється більше, ніж за 25 днів до початку виїзду – утримання 10 євро Відмова від 25 – 15 днів – утримання 30% від вартості квитка. Від 15 – 10 днів – 50 % від вартості квитка Від 10 – 7 днів – 80% від вартості квитка Від 7 – 1 дня – 100% від вартості квитка

КВИТКИ НА АВТОБУС УКРАЇНА-НІМЕЧЧИНА

Розклад автобусних рейсів

Таблица с ценой (Украина-Германия)

Киев-Берлин100 €
Киев-Гамбург100 €
Киев-Дортмунд110 €
Дортмунд-Киев110 €
Гамбург-Киев100 €
Берлин-Киев100 €
Час в дорозі: орієнтовно 20-30 годин в залежності від очікування на кордоні.

Що входить у вартість квитка із України в Німеччину:

• проїзд • страхування пасажирів Умови повернення грошей за квитки:
за 20 днів до виїзду
100% вартості
за 14 днів до виїзду
50% вартості
менше 14 днів
вартість не повертається

Автобус Україна-Німеччина 2023

Поїздка з України до Німеччини відбувається в комфортних умовах автобусами марок Mercedes, Setra, Neoplan. Кількість місць розрахована на 50-55 осіб. Також автобус Україна-Німеччина обладнаний додатковими сучасними девайсами: мультимедійними екранами, Wi-Fi, кондиціонером. Для любителів подрімати в дорозі транспорт оснащений сидіннями, які можна розкласти. Ми розробляємо оптимальні автобусні маршрути Україна-Німеччина для легкої та безпечної поїздки. Забудьте про тисячу пересадок та поїздки завдовжки у вічність. Ми забезпечимо вас надійним автобусом, приємною атмосферою та швидким перевезенням. На автобусі Україна-Німеччина можна дістатися необхідних вам міст. Можете замовити квитки на автобусний рейс Україна-Німеччина онлайн. Вибирайте необхідну дату та місто – про все інше подбаємо ми!

Збережіть наші контакти, щоб бути в курсі всіх акцій та ексклюзивних пропозицій

Підпишись на соціальні мережі