Квитки на Автобус Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг: Одеса-Стамбул-Анталія

Автобусні перевезення

з України в Анталію

 з туроператором Fly&Joy

Ми запускаємо прямі перевезення з Дніпра, Запоріжжя, Кривого Рогу, Одеси в Анталію

Замовлення квитків на автобус

Выберите даты поездки


Общая стоимость билетов: ОТ грн.

Найкращий спосіб доїхати в Анталію Для Вашого комфорту – купуйте квитки онлайн заздалегідь

Дізнатися деталі!

Розклад та Зупинки

Зупинки по Україні

Зупинка:  (Зупинка Каховська) 6:30 
Зупинка: (театр Опери та Балету) 08:00
Зупинка:
Зупинка: Заправка WOG, кільце на виїзді з Хмельницького по напрямку Чернівці
Зупинка:
Зупинка

Маршрут по Європі

Транзит
Транзит
Зупинка: Час прибуття на наступ. день орієнтир. 19:00 (середа) Місце прибуття (для тих, хто їде до Стамбулу): новий аеропорт (Istanbul Airport) Для тих, хто їде далі, ночівля в готелі (включена у вартість). На наступ. день виїзд із Стамбулу о 08:00 (четвер)
An aerial shot of a sea
Прибуття в Анталію орієнтир. о 18:00 (четвер) Migros 5M Shopping Center Antalya
.

Замовте зворотній дзвінок

Ми зв’яжемося та розкажемо деталі

Часті питання

Для поїздки вам потрібний біометричний паспорт. Обов’язково перевірте термін дії! (Для виїзду мінімальний термін дії не менше 94 днів з дня виїзду з Анталії) Подорожуємо без тестів та COVID-сертифікатів;
Оформити квитки можна на нашому сайті, обирайте дати і натискайте кнопку записатися. Або залиште ваш номер телефону, менеджер з вами зв’яжеться.
Дітям від 16 років – дозволено виїзд за біометричним паспортом без супроводу дорослих Дітям до 16 років – додатково підготувати нотаріально завірений дозвіл на виїзд за кордон дитини одного з батьків або 2 батьків якщо дитина їде з родичами.
Якщо турист відмовляється більше, ніж за 25 днів до початку виїзду – утримання 10 євро Відмова від 25 – 15 днів – утримання 50% від вартості квитка Від 15 – 1 днів – 100 % від вартості квитка
Тае, для пасажирів, які їдуть до Анталії, передбачена ночівля в Стамбулі. Ночівля включена у вартість. На наступний день виїзд із Стамбулу о 08:00 (четвер)

КВИТКИ НА АВТОБУС ДНІПРО-АНТАЛІЯ

Розклад автобусних рейсів

Таблиця з ціною (Дніпро-Анталія)

Вартість проїзду:Дорослий квиток
При посадці у Дніпрі/Кривий Ріг/Запоріжжя - від 6000 грн. (залежно від міста)
Дитячий квиток – від 6000 грн.
Час відправлення з Дніпра до Анталії08:00
Дати виїзду з Дніпра до Анталіїщовівторка
Місце відправленняЗапоріжжя (зупинка Каховська) 6:30
Дніпро (театр Опери та Балета) 08:00
МаршрутДніпро-Кропивницький-кривий ріг-Умань-Одеська область-Орлівка-Румунія-Болгарія-Стамбул-Анталія
Час в дорозі: орієнтовно 30-36 годин

Що входить у вартість квитка із Дніпра в АНТАЛІЮ:

• проїзд • страхування пасажирів Умови повернення грошей за квитки:
за 20 днів до виїзду
100% вартості
за 14 днів до виїзду
50% вартості
менше 14 днів
вартість не повертається

Автобус Днепр-Анталия 2023

Планируете поездку в солнечную Анталию или в культурный Стамбул? Никаких проблем! Довезем вас быстро, комфортно и безопасно. Мы прекрасно понимаем, что такое длительная дорога и как тяжело ее переносит. Поэтому больше никаких пересадок, нервов и стресса. Мы позаботились о том, чтобы автобусный рейс из Днепра, Запорожья и Кропивницкого в Анталию и Стамбул запомнился вам только с положительной стороны.

Мы осуществляем перевозку пассажиров комфортабельными автобусами еврокласса:

  • Mercedes,
  • Setra,
  • Неоплан.

Транспорт рассчитан на 50-55 мест и оснащен современными девайсами для комфортного путешествия:

  • Wi-Fi,
  • розетки 220V,
  • USB-разъемы,
  • TV,
  • регулятор температуры воздуха.

Автобусы рассчитаны на длительные переезды, поэтому вы можете отдохнуть или поспать, разложив сиденья.

Купить дешевые билеты на наши автобусные рейсы можно у нас. Вы получите бесплатную консультацию по подбору рейсов, а также поддержку 24/7 в течение всей поездки. Если у вас возникнут вопросы или проблемы на этапе планирования вашего путешествия, вы можете обратиться за помощью к нашим менеджерам.

Стоимость билетов на автобусные рейсы:

в/из* Стамбул Анталия
Харьков 4500 5000
Запорожье 4500 5000
Днепр 4500 5000
Кривой Рог 4500 5000
Кропивницкий 4500 5000
Умань 4500 5000
Николаев 3000
Одесса 2000 4000

Вы можете заказать билеты на наши автобусные рейсы онлайн. Выбирайте необходимую дату – обо всем остальном позаботимся мы! 

Наша команда состоит из профессионалов, которые всегда готовы помочь вам в любых вопросах и проблемах. Мы стремимся сделать вашу поездку максимально комфортной и приятной, поэтому мы постоянно работаем над улучшением нашего сервиса и услуг.

Закажите билеты на наши прямые автобусные рейсы в Анталию и Стамбул уже сегодня и наслаждайтесь своей поездкой вместе с нами! Мы гарантируем Вам высокое качество услуг, а также удобство и комфорт на всем пути. Совершите ваше путешествие приятным и беззаботным с нашей туристической фирмой Fly&Joy. Спасибо, что выбираете нас для своих путешествий!

Автобус Дніпро-Анталія 2022

Плануєте поїздку в сонячну Анталію? Ніяких проблем! Довеземо вас швидко, комфортно та безпечно. Ми чудово розуміємо, що таке тривала дорога і як важко її переносить. Тому більше ніяких пересадок, нервів та стресу. Ми подбали про те, щоб автобусний рейс Дніпро-Анталія запам’ятався вам лише з позитивного боку. Ми здійснюємо перевезення пасажирів Дніпро-Анталія комфортабельними автобусами єврокласу Mercedes, Setra, Neoplan. Транспорт розрахований на 50-55 місць. В автобусі встановлені сучасні девайси для комфортної подорожі: Wi-Fi, розетки 220V, USB-роз’єми, TV, регулятор температури повітря. Автобус Дніпро-Анталія розрахований на тривалі переїзди, тому ви можете відпочити чи поспати, розклавши сидіння. Придбати дешеві квитки на автобус Дніпро-Анталія можна у нас. Ви отримаєте не лише безкоштовну консультацію щодо підбору рейсів на автобус Дніпро-Анталія, а ще підтримку 24/7 протягом усієї поїздки. Ми гарантуємо оперативність, комфорт та безпеку. Якщо у вас виникнуть питання чи проблеми на етапі планування вашої подорожі, ви можете звернутися за допомогою до наших менеджерів. Ви можете замовити квитки на автобус Дніпро-Анталія онлайн. Вибирайте необхідну дату – про все інше подбаємо ми!

Збережіть наші контакти, щоб бути в курсі всіх акцій і ексклюзивних пропозицій

Підпишись на соціальні мережі