Краєвиди та замки долини Верхнього Середнього Рейну

Долина Верхнього Середнього Рейну, 65-кілометрова мальовнича область між містами Кобленц і Бінген,  славиться не лише своєю захоплюючою природою, але й розташуванням історичних замків, які додають долині вишуканості та загадковості.

Відправтеся в подорож по Рейнської долині під час оглядового круїзу, який починається в Кобленці. Розкривайте перед собою захопливі перспективи історичних замків, таких як Замок Ланек, Штольценфельс і Виборчий палац, насолоджуючись захоплюючим видом з води. Цей короткий круїз відкриє перед вами магію Рейнської долини та дозволить вам насолоджуватися величчю історії, огортаючись красою архітектурних шедеврів.

Замки Рейнської долини

Оглядовий круїз, стартуючи з Кобленця, відкриває перед вами прекрасний світ Рейнської долини, а перше, що завдає враження, – це вид на Замок Ланек.

Замок Ланек

Один із найбільш вражаючих замків, що витікає на терені Долини Рейну, – це Замок Ланек. Розташований на високій скелі, він наділений атмосферою таємничості. Замок Ланек відомий своєю давньою історією та вражаючою архітектурою, яка залишає подорожніх враженими від перегляду вражаючих виглядів на Рейн. За кожним поворотом ви розглядаєте дивовижні контури замка, відчуваючи себе, наче в казці серед середньовічної розкіші.

Далі, круїз приводить вас до Штольценфельс, історія якого налічує багато століть. З цього місця ви можете відчути величність минулих епох і вражаючі вигляди на річку Рейн.

Штольценфельс

Не менш захоплюючий є Виборчий палац, розташований на березі Рейну. Його неповторна архітектура та величне враження від погляду на палац з води додають цій подорожі особливого шарму.

Замок Штольценфельс збудований на гірському схилі, він граціозно вписується в природний ландшафт, створюючи унікальний образ старовинного захистника долини.

Виборчий палац

На березі Рейну витокує Виборчий палац, представник пізньоготичної архітектури. Його елегантний фасад та розташування над водою додають цьому палацу неперевершеної краси. З кожним новим кутком річки ви відкриваєте новий погляд на цей вражаючий історичний ансамбль.

Кожен замок, який зустрічається на шляху, несе свою унікальну історію і красу, даруючи вам незабутні враження від подорожі по водним доріжкам Рейнської долини. Все це створює атмосферу магії і таємниці, яку можна відчути лише в цьому чарівному куточку світу.

 

Можливо вас зацікавить:

Отримайте індивідуальний підбір туру за найвигіднішою ціною!

Підбір туру


1 ночей

До незабутнього відпочинку - всього 4 кроки!

Крок №1

Надішліть запит і наші менеджери підберуть для Вас найкращі варіанти відпочинку.

Крок №2

Зробіть оплату зручним для Вас способом – на сайті чи в офісі.

Крок №3

Отримайте документи на тур.

Крок №4

Насолоджуйтеся відпочинком, а ми потурбуємося, щоб він пройшов чудово.