Умови оплати:

При покупці туру онлайн, або безпосередньо в офісі, Ви можете оплатити готівкою, безготівково або оформити кредит або розстрочку без візиту в офіс, оплата може бути здійснена банківською карткою. Спочатку сума, що дорівнює вартості туру, блокується на карті, а після того, як готель підтвердить наявність вільних місць, ця сума списується. Також на сайті є варіанти вибору туру в кредит. У разі виникнення будь-яких питань ви можете зателефонувати нам за телефоном +38(066)409-00-37, або +38(063)555-7-888 При покупці туру оффлайн в турагентстві можливі різні варіанти оплати, в тому числі кредит та розстрочка. Докладніше про це можна дізнатися у спеціаліста турагентства, який зв’яжеться після відправки Вами заявки на підбір відпочинку Вашої мрії
Для оплати ми приймаємо картки міжнародних систем MasterCard, Visa будь-якого типу (Classic, Gold, Platinum, World та інші) та всіх видів (кредитні, дебетові, віртуальні, передплачені). Карта може належати будь-якому банку та може бути оформлена як на фізичну, так і на юридичну особу.
  1. Онлайн карткою Visa / Mastercard
  2. Готівковий розрахунок: Оплата при замовленні
  3. Безготівковий розрахунок юридичним особам: Оплата при виставленні рахунку протягом 3 днів
  4. Безготівковий розрахунок фізичним особам: Оплата здійснюється через банк на розрахунковий рахунок, а також через термінали Приват 24.
  5. Через LiqPay.
Ми виставимо рахунок та відправимо його на ваш e-mail, потім ви зможете оплатити через LiqPay.
Ні, це неможливо технічно. Наша система сама по собі не обробляє і не зберігає дані картки, вони обробляються банком, який приймає платіж та банком, який випустив вашу картку.
Крок 1: Вибираєте готель для бронювання, що сподобався, Крок 2: Натискаєте кнопку «В розстрочку», відправляєте заявку, і очікуєте дзвінок від банку. Крок 3: Після підтвердження розстрочки, ми зателефонуємо Вам для оформлення туру.
Так, процедура оплати карткою на нашому порталі є абсолютно безпечною. Для оплати використовується платіжний шлюз, а всі дані захищаються відповідно до вимог безпеки зберігання даних платіжних карток за міжнародним стандартом PCI DSS. Під час здійснення операції дотримуються також всі вимоги щодо безпеки Visa, MasterCard та інших платіжних систем. Наша система не бере участі в платіжних операціях – усі вони виробляються через закриті банківські мережі та захищені банківські сервери.
Оплата вашою карткою може не проходити з кількох причин:
  • на вашій карті недостатньо коштів на оплату;
  • при введенні даних своєї картки ви зробили помилку;
  • ваш банк встановив обмеження на обсяги транзакцій вашою карткою протягом дня;
  • ваш банк забороняє проведення оплати через вашу картку через інтернет;
  • у процесинговому центрі, який обробляє платежі, проводяться технічні роботи.
Якщо ви переконалися, що всі зазначені причини виключені, а оплата все одно не проходить, зверніться до вашого банку.
При купівлі туру онлайн на нашому порталі оплата здійснюється в гривнях. Якщо до вашої картки прив’язано рахунок в іншій валюті, оплата буде проведена відповідно до обмінного курсу, встановленого вашим банком на день покупки. При купівлі туру офлайн у турагентстві можливі різні варіанти – уточніть цю інформацію у фахівця турагентства.
Так, ви можете сплатити тур для інших туристів своєю карткою. Не забудьте, що при оформленні туру має бути коректно введена інформація про них.
Так, ми маємо таку послугу, її можна оформити додатково. Замовлення цієї послуги дозволяє отримати грошову компенсацію у разі відмови клієнта від заброньованого туру з будь-якої причини. У разі потреби відмови від туру слід звертатися до служби підтримки FLY&JOY. Вартість послуги складає 5% від вартості туру. Розміри компенсації вказані індивідуально у кожному підписаному договорі. У високий сезон з 1.05 до 30.09 штраф за скасування поїздки складає 100% вартості туру.