Болгарія з України

Автобусні тури у Болгарію

Автобусні тури
з України до Болгарії
з туроператором Fly&Joy

Бронюйте тури за 30 днів до виїзду та отримуйте 10% знижки

Розваги у Болгарії

Про що клієнти запитують найчастіше:

Чудовий час для відпочинку в період з 01 червня до кінця вересня. Починаючи з червня місяця море на курорті прогрівається і зручне для купання. Найвищі показники температури повітря тут – це липень-серпень. У найспекотніші літа вартість відпочинку на морі в Болгарії є найвищою. Якщо ви хочете вирушити в бюджетний автобусний тур на море, то можете вибрати червень місяць або вересень. Якщо ви любите спокійний і тихий період відпочинку на морі, то сміливо вибирайте вересень. Відпочивальників уже менше, а температура повітря і температура моря комфортні.
Вартість відпочинку в Болгарії з виїздом із Києва залежить від кількох чинників:
  • коли ви хочете відпочивати
  • коли ви бронюєте відпочинок
  • наявність місць у готелі та в автобусі
  • кількість днів відпочинку
  • кількість осіб вашої родини
Якщо хочете дізнатися ціну туру в Болгарію надішліть запит менеджеру, в якому вкажіть бажані дати відпочинку, скільки вас осіб, який готель чи курорт ви хотіли б відвідати. Після цього менеджер зорієнтує вас щодо вартості.
Дорога до Болгарії займає близько 30 годин часу. Ми їдемо на комфортабельних автобусах єврокласу, які мають усі дозволи та допущені для перевезення пасажирів за міжнародними маршрутами. Завдяки комфортабельним автобусам шлях до курортів Болгарії переноситься не важко. Виїзд у нас запланований на ранкову годину, щоб уже в обід ви вийшли біля свого готелю в Болгарії. Маршрут руху автобуса прокладений через різні міста України, щоб усі охочі могли приєднатися до групи і так само вийти біля свого будинку на зворотному шляху.
Відпочиваючи на морі в Болгарії, ви можете вибрати різні варіанти харчування: сніданки, сніданки і вечері, сніданки, обіди, вечері і найулюбленіша система харчування серед туристів – все включено.
Отримайте індивідуальний підбір туру за найвигіднішою ціною!

Підбір туру


1 ночей

До незабутнього відпочинку - лише 4 кроки!

Крок №1

Надішліть запит і наші менеджери підберуть для Вас найкращі варіанти відпочинку.

Крок №2

Зробіть оплату зручним для Вас способом - на сайті чи в офісі.

Крок №3

Отримайте документи на тур

Крок №4

Насолоджуйтеся відпочинком, а ми потурбуємося, щоб він пройшов чудово.