Найкрасивіші пам'ятки Туреччини

1. Памуккале, Денізлі

Невеличке місто Памуккале розташоване на південному заході Туреччини і славиться вапняковими терасами з ефектною кольоровою гамою: водні басейни Памуккале характеризуються білосніжними відкладеннями через надзвичайно багату на кальцій термальну воду з місцевого мінерального джерела, а ще вони наповнені бірюзово-блакитною термальною водою. Природна краса навіть занесена до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Це незабутні враження, які обов’язково потрібно побачити всією родиною. Порада: у вечірні години на заході сонця ви можете побачити абсолютно особливе кольорове видовище.

2. Собор Святої Софії, Стамбул

Собор Святої Софії – це візантійська церква 6-го століття, яка перетворилася на мечеть, а згодом на музей, і одна з визначних пам’яток Стамбула. Не дивно, що, мабуть, найзначнішу споруду пізньої античності було оголошено об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Навіть здалеку вас чарівним чином приверне собор Святої Софії та його вражаюча архітектура. Безліч дрібних деталей, написів і прикрас давно минулих часів неможливо побачити зовні.

3. Палац Топкапи, Стамбул

Колишня резиденція султанів та адміністративний центр Османської імперії. На величезній території палацу ви можете помилуватися численними мечетями, старовинними бібліотеками, школами, лазнями та неймовірними сімома скарбницями. Ви можете вирушити на прогулянку і затриматися в красивих ландшафтних і відкритих парках. Родзинкою палацу Топкапи є чудовий панорамний вид на Босфор.

4. Зруйноване місто Ефес

Сьогоднішнє зруйноване місто Ефес розташоване на заході Туреччини, приблизно за 70 км на південь від Ізміра і приблизно за 20 км від морського курорту Кушадаси, і є одним із найважливіших портових міст Римської імперії. Через тектонічні рухи земної кори зруйноване місто зараз знаходиться на кілька кілометрів углиб суші. Вражаючі останки та знахідки розповідають захопливу історію про те, що відбувалося в порту в той час. Абсолютною родзинкою є Храм Артеміди, який навіть є одним із семи чудес стародавнього світу.

5. Політ на повітряній кулі, Каппадокія

Унікальний ландшафт Каппадокії розташований у Центральній Анатолії і відомий химерними скельними утвореннями і картинами з безліччю різнокольорових повітряних куль, що літають. І тому є причина: ніде більше ви не побачите такого величезного вигляду на чарівний казковий краєвид, як із кошика повітряної кулі!

6. Блакитна мечеть, Стамбул

Мечеть Султана Ахмеда є однією з найпрекрасніших споруд османської архітектури і також відома як Блакитна мечеть через тисячі біло-блакитних плиток, що прикрашають інтер’єр. Будівля колись була грецькою православною церквою, але була перетворена на мечеть після завоювання Стамбула 1462 року.

7. Археологічні розкопки Трої

Точне місцезнаходження Трої досі заперечується, але місце в турецькій протоці Дарданелли широко відоме і настільки велике, що ЮНЕСКО оголосило його об’єктом Всесвітньої спадщини. Відвідувачі можуть побачити залишки старих міських стін, а також численні фундаменти історичних будівель, зведених за римлян. Міф про Трою живий і донині, а розкопки ще далекі від завершення. Рештки оснащені детальними інформаційними панелями та поясненнями і, таким чином, пропонують зацікавленому відвідувачеві важливу інформацію, щоб зорієнтуватися.

8. Великий базар, Стамбул

Історична пам’ятка, Великий базар Стамбула є одним із найбільших і найстаріших критих ринків у світі та величезним лабіринтом із понад 4000 магазинів і 200 вулиць і провулків. “Капали Чарші” розташований у старому стамбульському районі Баязит, сьогодні він належить району Фаїх. Незліченні торговці пропонують спеції, вироби зі шкіри, одяг, сувеніри, килими, антикваріат і багато іншого на продаж – тут заведено торгуватися. Також є величезний асортимент свіжоприготованих турецьких делікатесів, які обов’язково варто спробувати. Дивовижний хаос і зачарований світ пропонує досвід для всієї родини.

9. Замкова гора, Аланья

Замкова гора розташована на південній околиці Аланії і може бути розділена на три області. Зовнішня частина охоплює Червону вежу і верф у районі порту, у середній частині розташована лазня і чудова мечеть Сулейманіє. Походження комплексу, цитаделі, лежить у внутрішній частині. Він був побудований понад 1000 років тому як серце візантійського поселення і досі залишається чарівним місцем із чудовим видом на місто. Особливе враження справляє поїздка на 900-метровій канатній дорозі від пляжу Клеопатри до Замкової гори. Особливо у вечірні години відкривається незабутньо гарний краєвид на Аланію і безкрає Середземне море.

10. Босфор, Стамбул

Босфор – протока довжиною 30 км, яка з’єднує не тільки Чорне море (на півночі) із Середземним морем (на півдні), а й континенти Європи та Азії. Босфор перетинають три величезні висячі мости, численні поромні переправи і навіть діючий з 2013 року тунель. Навколо Босфору відбулося незліченна безліч захопливих історій, які століттями визначали світові справи і продовжують впливати на них сьогодні. На півострові на півдні, Золотому Розі, близько 660 р. до н.е. було засновано місто Візантія, яке згодом перейменували на Константинополь і в підручниках історії зазначають як столицю Римської імперії. Сьогодні місто відоме як Стамбул, мегаполіс у самому серці Туреччини.
Отримайте індивідуальний підбір туру за найвигіднішою ціною!

Подбор тура


1 ночей

ДО НЕЗАБУТНЬОГО ВІДПОЧИНКУ - ЛИШЕ 4 КРОКИ!

Крок №1

Надішліть запит і наші менеджери підберуть для Вас найкращі варіанти відпочинку.

Крок №2

Зробіть оплату зручним для Вас способом - на сайті чи в офісі.

Крок №3

Отримайте документи на тур

Крок №4

Насолоджуйтеся відпочинком, а ми потурбуємося, щоб він пройшов чудово.