Квитки на Автобус Одеса-Стамбул-Анталія-Одеса

Автобусні перевезення
з України до різних країн світу з туроператором Fly&Joy

Замовлення квитків на автобус

Выберите даты поездки


Общая стоимость билетов: ОТ грн.

Кращий спосіб доїхати до Стамбула

Для Вашого комфорту – купуйте квитки онлайн завчасно

Дізнайтесь докладніше!

Часті питання

Для поїздки вам потрібен біометричний паспорт. Обов’язково перевірте термін дії! (для виїзду мінімальний термін дії не менше 94 днів з дня виїзду з Стамбулу) Подорожуємо без тестів і COVID-сертификатів;
Оформити квитки можна на нашому сайті, оберіть дати і натисніть кнопку записатися. Або залиште ваш номер телефону, менеджер з вами зв’яжеться.
Дітям від 16 років – дозволений виїзд по біометричному паспорту без супроводу дорослих. Дітям до 16 років – додатково  підготувати нотаріально завірений дозвіл на вивезення закордон дитини одного з батьків або обох батьків, якщо дитина їде з родичами.
Якщо турист відмовляється більше, ніж за 25 днів до початку виїзду – утримання 10 євро Відмова від 25-15 днів – утримання 50% від вартості квитка. Від 15-1 днів –100 % від вартості  квитка.

Замовте зворотній дзвінок

Ми зв’яжемося та розповімо про деталі

КВИТКИ НА АВТОБУС ОДЕСА-СТАМБУЛ

Таблица с ценой (Одесса-Стамбул)

Стоимость проезда Одесса-Стамбул:от 3500 грн
Стоимость проезда Одесса-Анталияот 3800 грн.
Час в дорозі: орієнтовно 19-23 години

Що входить у вартість квитка з Одеси до СТАМБУЛУ:

• проїзд • страховка пасажирів

Умови відмови грошей за квитки:

за 20 дней до выезда
100 % от стоимости
за 14 дней до выезда
50 % от стоимости
менее 14 дней
стоимость не возвращается

Автобус Одеса-Стамбул 2023

Плануєте подорож до Туреччини? Туристична компанія “МТ-Premium” ваш надійний помічник з організації довготривалих поїздок. Купити недорого квиток на автобусний рейс Одеса-Стамбул ви можете у нас. Ми дбаємо про комфорт та безпеку наших туристів, тому обираємо лише надійних перевізників. Поїздка з Одеси до Стамбулу здійснюється комфортабельними автобусами, які оснащені всім необхідним: кондиціонером з регулюванням температури, туалетом, Інтернетом, медіа-девайсами. Також, якщо маєте бажання, можете відпочити, розклавши сидіння, в автобусі достатньо місця для ніг. Пам’ятайте, що успішна подорож починається саме з бронювання квитків. Замовивши автобусні квитки Одеса-Стамбул на нашому сайті, ви отримуєте повний спектр послуг від професіональної команди турагентів. Ми не тільки проконсультуємо вас, а ще станемо вашим путівником протягом всієї поїздки. Ми гарантуємо вам безпеку та підтримку 24/7. Ви можете замовити квитки на автобус Одеса-Стамбул онлайн. Обирайте необхідну дату і місто – про все інше турбуємось ми!

Збережіть наші контакти та будете в курсі всіх акцій та екслюзивних пропозицій

Підпишись на социальні мережі